Lohe abc on sissejuhatav grupikursus õpilastele, kes soovib enne baaskursusele tulemist saada aimu:
– mis spordiala on lohesurf,
– milline on varustus,
– kuidas valida surfikohta,
– kuidas valida tuult ja ilma,
– kuidas lohe kokku pannakse,
– kuidas lohe lendab.

Lohe abc kursusel õpime sarnaselt lohe baaskursus esimesele osale: teooriat,  lohesurfi varustuse ja turvasüsteemide toimimise mehaanikat, paneme suurema pumbatava lohe kokku, õpime kuidas õppelohe (see on sõltuvalt oludest kas madrats tüüpi väike lohe või väiksem pumbatav lohe) turvaliselt maast üles võtta, lennutame lühikeste liinidega õppelohet kaldal või vees, õpime õppelohega kõndimist, üles ja alla laskmist, õpime tundma tuuleakent ja kuidas õppelohet dünaamilisemalt liigutada ning kuidas õppelohet korrektselt kokku pakkida.
Seejärel näitab instruktor kuidas turvaliselt üles võtta suurem pumbatav lohe, demonstreerib kuidas lohe lendab, kuidas see lohe alla võetakse ning siis õpime kuidas see lohe kokku pakkida. Koolitus lõpeb tagasisidega. 

Lohe abc kursus 2024 toimub 16.06.2024 kl 11:00-14:00 Surfys (Haven Kakumäe jahisadamas, Tallinnas, Nooda tee 8).
Hind 40€ per person ja tasuda saab ka Stebby piletiga. Peale ABC koolitust saate jätkata lohesurfi õppimist meil, esimese osa hind on abc koolituse võrra soodsam ehk 100 eurot.

Surfy Surfikool on IKO Pro kool, mis on siinses regioonis (Eesti-Soome-Läti) ainus selle taseme lohesurfikool.
Peale kogu koolitust (sh sõitmine vees) saate meilt varustust rentida ja registreerime tehtud koolituse IKO süsteemis, selle litsentsiga saate rentida lohesurfi varustust üle kogu maailma kõigis IKO jt surfikoolides (ilma selleta teile varustust ei rendita). IKO – International Kiteboarding Organization, loodud 2001a. 

Lisainfo ja koolitusele registreerumine:
Jane +372 5228 628 või info@surfy.ee