Talvehooajal (oktoober-aprill) toimuvad sup trennid Sõle Spordikeskuse basseinis, Sõle 40a Tallinnas, pühapäeviti, talvehooaja basseinitrennide lisainfo: www.suptrenn.ee.
Sup fitness hiit trenn Sõle basseinis: september 2023 – aprill 2024 pühapäeviti kl 14:00-14:45.


Suvehooajal (mai-august) toimub meie sup fitness hiit trenn ilusa ilmaga kolmapäeva õhtuti kl 18:15-19:00 Surfys. Me asume Haven Kakumäe jahisadama põhjapoolses rannas, Nooda 8, Tallinn.

Sup fitness hiit trenn – pulsi trenn sup laual 45 min. 
Trennis: lõbutseme ja teeme trenni, alguses soojendame ja lõpus venitame. Trenn toimub muusikaga, aerusurfi laudadel.

Kohti kokku 10. Trenni hind 17€. 
Trenn toimub kui osaleb min 2 inimest, kes on registreerunud min 2h enne trenni. 
4x kaart on 52 eurot**
8x kaart on 97 eurot**
**kaardi kehtivusaeg on 4 kuudSuvehooajal toimub trenn meres Surfy Surfikooli rannas, Surfy asub Haven Kakumäe sadamas Lesta 16.
Ja talvehooajal Sõle Spordikeskuse basseinis, Sõle 40a Tallinnas, pühapäeviti, talvehooaja basseinitrennide lisainfo: www.suptrenn.ee.

Tasumine toimub kohapeal sularahas treenerile või Stebby vahendusel. Võimalik on soetada ka 4x või 8x kaart, lisainfo küsi info@suptrenn.ee.

Kui soovite tulla oma töö, sõprade, sünnipäeva või muu seltskonnaga, saame teha ka eratrenni, kokkuleppel ja võimaluse korral ka teisel kella ajal. 
Registreerudes sup fitness hiiti 5-10 liikmelise täiskasvanute grupina (1 laud per person) on soodushind trennis 15 eurot per person.

Lisainfo ja trenni registreerumine:
Jane +372 5228 628 või info@suptrenn.ee

Registreerumiseks kirjuta osaleja täisnimi, telefoni number, trenni nimetus ja aeg.