Suvi on Surfyks!
Kõik lapsed on oodatud Surfy laste laagritesse Kakumäele Haveni jahisadamasse!
Laste vanus: 7-12 aastat.
Registreerumine on avatud!

Juulikuu 1 laager: 1-5.07.2024
Juulikuu 2 laager: 15-19.07.2024
Augustikuu laager: 12-16.08.2024
Laager kestab iga päev kl 9.00-17.00

Lastel on kerge laagrisse saabuda, kesklinnast on surfikooli 10 km (autoga ca 18 minutit). Surfy Surfikool asub kaunis Haven Kakumäe jahisadamas, Nooda tee 8 Tallinnas (kaardirakendusse pange Haven Kakumäe jahisadam v Nooda tee 8), asume sadama ala lõpus, meie ja suure parkla vahel on rannatennise ja rannavolle väljakud.
Surfikooli kõrval on ka liivarand suure madala vee alaga, kus me lastega surfame.

Laagris õpetame lastele erinevaid surfi alasid: tiivasurf, lainesurf, skimboarding, aerusurf, purjelaud ja lohesurfi algõpe ning teeme ka pallimänge, loovusmänge ning õpime paremini ujuma koos ujumistreeneriga ning koos treeneriga rula/tõuksiga sõitma.
Lisaks teeme matkasid lähedalasuvas roheluses koos loodusgiidiga, õpime tundma taimi.
Õpime lugema loodust ja ilma, muuhulgas õpime määrama tuule suunda ja tugevust ning tundma pilvi ja merd.
Lisaks õpetab lastele merepääste valdkonna spetsialist, kuidas vees hädasolijat märgata ja võimalusel aidata ja kuidas anda esmaabi ja kuhu abi kutsumiseks helistada ning kuidas ise hädas olles tegutseda.

Peatreener/Kasvataja on Jane Aluve, ta on aastast 2009 IKO (International Kiteboarding Organisation) rahvusvaheline lohesurfi instruktor ja omab sellest hetkest alates aktiivset koolitamise kogemust Eestis ja üle maailma.
Lisaks on Jane aastast 2012 treeninud nii lapsi ja noori ning läbiviinud ka laste ning noorte surfilaagreid. Tal on ka EOK purjetamise treeneri (5 tase) ja ratsutamise nooremtreeneri (3 tase) kutsetunnistus, purjelaua treeneri tunnistus, yin jooga treeneri diplom, sup fitnessi treeneri diplom.
Võistelnud on Jane lohesurfis Eestis aastatel 2009-2015. Janel on kolm last, koer, kass ja hobused. 🙂
Teisteks kasvatajateks on meil särasilmsed, kogenud ja suurepärased pedagoogid.
Vastavalt erinevatele tegevustele on laagrisse kaasatud ka abiõpetajad (ujumistreener, loodusgiid, merepääste spetsialist, keskkonnahoiu spetsialist jm).

Laagri tasu on 200 eurot (hinnas ka toitlustamine, päästevestid, kalipso, kalipsosussid, surfamiseks ja sportimiseks varustuse kasutamine vastavalt treenerite tegevuskavale).
Peresoodustus – kui ühest perest osaleb laagris 2 või enam last on laagritasu 185 eurot lapse kohta (kehtib esmakordsete laagrilaste kohta, teistkordsele laagrisse tulijale kehtib püsikliendi hind 180 eurot).
Püsikliendi soodustus – kui laps on käinud varem Surfys talve või suvelaagris, kehtib temale laagritasuna soodushind 180 eurot.

Registreerumiseks saada e-kiri: lastelaager@surfy.ee või helista treener Janele tel +372 5228 628.
Kohtade arv on piiratud, ole kiire!
Näeme juba surfilaagris!