Egiptuses, El Gounas toimub sügisene surfilaager 6-13.11.2024.

Egiptuses, El Gounas toimub kevadine surfilaager 15-22.04.2025 (kuupäevad võivad muutuda).
PS. Saab tulla ka 2 nädalaks.

El Gouna on meie jaoks nagu teine kodu, see on imeline surfiparadiis 1 otselennu kaugusel Eestist.

El Gouna on imekaunis linn, mis on ülejäänud Egiptusest täiesti erinev – omanäolise arhitektuuriga, väga puhas, vaikne, hästi roheline, seal asub väga palju häid ja hubaseid kohvikuid ning restorane erinevate maade köökidest.
Surfitingimused on ideaalsed, päike paistab 10 tundi päevas ning päevane õhutemperatuur keskmiselt 27 kraadi ning vesi on sile ja 25 kraadi.
Meie sõidukoht on laguun, mis on riifiga kaitstud, kus tuul puhub alati piki kallast ja jalad saab alati põhja panna.
El Gounas on ka suur kahesuunaline kaablipark Sliders.
Lisaks on Punane Meri maailmakuulus snorgeldamise ja sukeldumise paradiis ning snorgeldada saame me isegi oma surfikooli riifi ääres.
El Gounas on ka suurepärased golfiväljakud, rentida saab supi laudu ja saab ka katamaraaniga sõitma minna (60 eurot per person, hinnas ka joogid/snäkid ja snorgeldamise paus(id)). Võimalik on teha ka giidiga matk lähedalasuvates mägedes (50 eurot per person, hinnas ka toidupaus).

Teeme koostööd Red Sea Zone-ga, kus saame terve päeva rõõmsalt mööda saata – nautida nii päikest kui varju all olemist, pikutada rannavoodis või võrkkiiges, süüa surfikooli rannarestos, hoiustada varustust, lapsed saavad mängida mängutoas või mänguväljakul, koolis on massöör, dushid, tualetid, lohesid saab pesta, kompressoriga lohet pumbata, mängida võrkpalli, snorgeldada, ujuda jne.

Ööbime appartmentites (sõltuvalt osalejate arvust) Red Sea Zone läheduses. Liiklema pääseb näiteks tuktukidega, mis on väga soodsa hinnaga (1 sõit 35 le ehk 70 eurosenti).

NEILE, KES VEEL EI SURFA või soovivad lisakoolitust, koolitusi on võimalik teha koos kogenud IKO koolitajatega. Kuid koolituse soovist tuleb kindlasti ette teatada. Ja kui Sa tuled koos perega siis küsi perepakkumist!

Koolituste hinnad:
Algajakoolitus 3 päeva – 2-3 tundi päevas 420 eurot
Eratund 80 eurot, isikliku varustusega 70 eurot.

Laagri hind:
(sisaldab: majutust, trasfeeri lennujaamast El Gounasse ja tagasi ning surfikooli teenuseid (asjade hoiustamist, lohede üles/allalaskmist, vajadusel paadiga päästmise teenust), koolitaja poolt self-rescue koolitust grupile ca 30min (kes soovivad) ja progressi workshopi grupile (edasijõudnutele) ca 30min ning fotosid (sh surfist, osa fotosid teeme kaldast eemal vees):
1 NÄDAL 570 €
2 NÄDALAT 950 €
Lennu hind on ca 400 eur, surfipagasi tasu lisandumine sõltub lennu operaatorist (60-75 eurot edasi-tagasi).

Broneerimine ja info: info@surfy.ee või 5228628 (Jane)

EN

El Gouna Camp Autumn is 6-13.11.2024 and El Gouna Camp Spring is around 15-22.04.2025.
It is possible to join for 10 days and longer then 2 weeks also.
We will be kiting in warm and sunny lagoon at turquoise blue Red Sea. The common wind direction is North West and North (sideshore and side-onshore) and the avarage wind speed is 7-8 m/s – sideshore / side on shore.
The avarage water temperatuure is around 25 degrees, but you still need a wetsuit cause of the windchill. It can be 5/3 or 4/3 mm wetsuit. Make sure you bring a waterproof sunscreen 50 SPF, the sun is really strong there. The avarage air temperatuure is around 22 degrees, but bring also warmer clothes, as it might be chilli in the afternoon after kiting and with the strong wind.

We will storage the equipment in Red Sea Zone station. Beside the storage they offer compressor, showers, toilets, sunbeds, bar, snorkeling and kids play area indoors and outdoor playground.

With no wind, you can visit the biggest cable park in Africa Sliders, go snorkeling or diving, go on SUP tour, play golf, go sailing etc.

If you don’t kite yet, El Gouna is a perfect spot to learn. You can learn with IKO instructors. Book your course now, so we can plan it in advance and bring the gear for you.
If you bring your family with you, then ask a family price.

The price for beginner course is 420 eur (6-9 h/3 days)
Private lesson 80 eur/h, with personal gear 70 eur/h.

Camp price (accommodation, trasfer to El Gouna from airport and back, kiteschool services (storage, landing/launching, boat rescue if needed), self rescue workshop 30min, progress workshop for group (independent riders) 30min and pictures (some in the water):
ONE WEEK 570 €
TWO WEEKS 950 €
Direct flight price is normally around 400 euros and kite luggage may not be included in this price, depending on the tour operator. The price for flight is about 400 euros and luggage is about 30 euros per 1 way.

Covid info: Www.egyptonlinevisa.com/travel-restrictions/#Egypt-PCR-test-requirement

Bookings and info: info@surfy.ee or +3725228628 (Jane)