Brasiilias, Cumbucos/Cauipel/Taibas/Paracurus toimub surfilaager 8-22.10.2024 (orienteeruv aeg, mis võib veidi muutuda sõltuvalt lennuaegadest). Mida varem registreerud, seda parem on meil reisi korraldada.
PS. Saab tulla ka 1 nädalaks või 10 päevaks ja ka kauemaks kui 2 nädalat.

Brasiilias puhub oktoobris iga päev surfituul! Ja see ei ole mingi nali!
Ja vesi on mega soe nii ookeanis kui laguunides, acai ja puuviljad on imemaitsvad ja inimesed maru sõbralikud.
Tule koos perega või võta oma mittesurfav kaaslane ka kaasa!
Surfame Atlandi ookeani läänepoolses osas, Cumbucos ja ümberkaudsetes laguunides, ookeani spotides.
Huvi korral saame korraldada ka kaugemaid trippe: Amazonasesse või liivatänavatega lainesurfi ja laheda meluga linna Jericocarasse.
Tuule suund on peamiselt kagust ja idast ning keskmine tuule kiirus oktoobris on 8 m/s.
Tuul puhub oktoobris 98% ajast ning päike paistab 9 tundi. Tuul on tugevaim reeglina keskpäeval. Lainetus mõõna ajal on väiksem, kui tõusu ajal ning laguunides on vesi väga sile.
Kõige rohkem kasutatavad lohede suurused on 9 m2 meestel ja 7 m2 naistel. Naistel võib vaja minna ka väiksemat 5-6 m2 lohet ning suuremat 9 m2 lohet, vahel harva ka 12 m2. Meestel võib olla vaja ka 12-14 m2 ja 7 m2 lohet. Seega soovitame võtta kaasa kõik lohed. Kui Sul pole sobivat lohesuurust saad rentida meilt, samuti kui Sul pole reisimiseks suurt lohevarustuse kotti siis ka selle saab rentida.
Ootame oma laagritesse ka algajaid, isegi kui sa pole lohe kunagi käes hoidnud! Reisid on suurepärane võimalus õppimiseks, kuna Brasiilias on soe ja spotid on algajasõbralikud. Koolituse soovist anna palun ette teada. Ja kui Sa tuled koos perega siis küsi perepakkumist!

Laagri hind:
1 NÄDAL 570 €
2 NÄDALAT 950 €
18 PÄEVA 1300 €
Hind sisaldab: majutust igapäevase toakoristamisega, hommikusöökidega; tulles transfeeri lennujaaamast majutuskohta ja minnes tagasi lennujaama; self rescue workshopi grupile ca 30min ja progressi workshopi grupile (edasijõudnutele) ca 30min ning fotosid. Lisaks teeme soovi korral grupina Jane juhendamisel hommikujoogat ja õhtuti stretchingut.
Broneerimine ja info: info@surfy.ee või 5228628 (Jane)

ENG

Brazil Camp dates 8-22 October 2024 (dates can change a bit because of flight times).
It is possible to join for 7 days and 10 days and longer then 2 weeks.

October in Brazil – its windy every day! And this is not a joke! And the water is super warm! Our camp is held in Cumbuco, in the North of Brazil, in Atlantic Ocean.
We are kiting in the ocean and freshwater lagoons near by.
In case a bigger group is interested, we can organise longer trips to Amazon rainforest or Jericocoara (a cool town in the with only sand covered streets, shops, restaurants, some parties and good wave surf spot).
The wind direction is mainly South-East or East and the avarage wind speed in November is around 8-10 m/s (16-20 knots). The wind is blowing 98% of the time and we will have 9 of sunlight hours a day. The wind is the strongest at midday.
Ocean is salty and the waves are smaller during the low tide, so it’s suitable also for beginners and for those, who are looking for some wave-riding conditions. We have 2 lagoons close by – Tabuba and Cauipe. We choose beginner friendly spots.
Book your course now, so we can plan it in advance and bring the gear for you.
If you bring your family with you, then ask a family price.

Camp price:
ONE WEEK 570 €;
TWO WEEKS 950 €;
18 DAYS 1300 €.
Price includes: accommodation with room cleaning every day and breakfast; transfers from the airport to accommodation when arriving and back when leaving; 2 workshops – self rescue to a group 30min and progress workshop for a group (advanced riders) about 30min and pictures. In the mornings we do group morning yoga with Jane when there are people interested and evenings stretching.

Bookings and info: info@surfy.ee or +3725228628 (Jane)